2022-04-09

Відкрита реєстрація на Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни

До Дня науки Рада молодих учених при Міністерстві науки і освіти України 18 травня 2022 року традиційно проводить науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2022». Цьогоріч – в умовах війни. Реєстрація триватиме до 2 травня.

Відкрита реєстрація на Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни

Захід проводиться з метою популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

До участі запрошуються молоді вчені з усіх регіонів України, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень. Також у заході братимуть участь іноземці!

Формат проведення: онлайн (трансляція відбудеться на сторінці РМУ при МОН у Фейсбуці).

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму до 2 травня 2022 р.: https://forms.gle/JNskk9GQjJ2ffyGT8

Координатор заходу: Перша заступниця Голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Анастасія Сімахова