Яскравим моментом відзначення ХІХ Фестивалю науки в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» став захід Наукова весна «Science Day–2025». Захопливе дійство об’єднало полтавських школярів, допитливу молодь, креативних студентів, молодих вчених та науково-педагогічних працівників класичного багатопрофільного університету.
Завдяки численним інтерактивним локаціям університетський кампус перетворився на динамічний простір відкриттів та експериментів, що дозволило відвідувачам відкрити для себе світ науки з нової перспективи. «Science Day – 2025» – це нестандартний науково-просвітницький івент. Організатори подбали про те, щоб захід був інтерактивним та захопливим для широкого кола відвідувачів.
Голова Вченої ради університету Володимир Онищенко привітав старшокласників Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського, Полтавського ліцею № 29 та Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 зі святом науки. Школярі разом зі своїми вчителями завітали до нашого університету, аби поринути у світ науки, дослідів та експериметів.
Із вітальним словом звернулася проректорка з наукової роботи Олена Степова. Вона побажала учнівській молоді бути активними, прагнути до нових відкриттів та наукових звершень, ніколи не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою великі цілі та сміливо крокувати до їх здійснення.
Програма «Science Day – 2025» здивувала різноманіттям. Юним гостям Полтавської політехніки запропонували пізнавальні наукові квести, що спонукали до пошуку несподіваних граней знань, та цікаві майстер-класи від провідних викладачів та експертів, які ділилися своїми знаннями та практичними навичками.
Алея ДТЕК та університетський парк із локаціями «open space» стали центрами різноманітних інтерактивних зон, кожна з яких представляла окремий навчально-науковий інститут чи факультет. Музей науки Національного центру ЮНЕСКО «Мала академія наук України» в Полтавській політехніці продемонстрував свої унікальні експонати.













Наукова Весна «Science Day – 2025» у Полтавській політехніці стала гарною нагодою не лише знайти нових друзів, а й особисто переконатися, що наука – це не лише корисно, а й по-справжньому весело. Полтавська політехніка вкотре довела свою відданість науковому прогресу та популяризації знань серед української молоді.




Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»