2018-10-12

Представники філії АТ «Укргазвидобування» УкрНДІгаз провели відкриту лекцію для студентів ПолтНТУ

2 жовтня Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка на запрошення ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка відвідала делегація філії АТ «Укргазвидобування» УкрНДІгаз на чолі з директором Сергієм Кривулею.

Український науково-дослідний інститут природніх газів - це потужний галузевий науковий центр, що забезпечує науковою, нормативною і проектною документацією повний̆ цикл виробничої̈ діяльності АТ «Укргазвидобування». Це колектив висококваліфікованих спеціалістів з ваговим досвідом роботи в газовидобувній галузі, це сучасні програмні комплекси і потужна лабораторна база, що постійно оновлюється і модернізується.

Студентам та викладачам навчально-наукового інституту нафти і газу та коледжу нафти і газу було надзвичайно цікаво і корисно поспілкуватися з керівництвом та представниками різних підрозділів УкрНДІгаз, дізнатися про основні напрямки діяльності та наукових досліджень, про можливості проходження практик та працевлаштування.

ІАЦ ПолтНТУ