2021-03-08

Вітаємо з 8 Березня!

Від імені багатотисячного науково-педагогічного і студентського колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» сердечно вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Вітаємо з 8 Березня!

Ми пишаємось науковицями і студентками політехніки, досягненнями видатних представниць нашого університету і бажаємо успіхів майбутнім!

Дякуємо усім співробітницям за внесок у розвиток освіти і науки, за відданість професії і оригінальні ідеї, завдяки яким наш університет - лідер серед українських закладів вищої освіти!

Бажаємо, щоб лагідне проміння весняного сонця подарувало вам міцне здоров‘я, натхнення, тепло родинного затишку і нові перемоги!

Прийміть творчі привітання від талановитих студентів і нехай святковий настрій супроводжує повсякчас: