2020-03-06

Вітаємо з 8 Березня!

Шановні пані та панянки!

Вітаємо з 8 Березня!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Від імені усього колективу науково-педагогічних працівників та студентів університету бажаємо добра, здоров’я, успіхів у кар’єрі, захопленнях і нових досягнень!

У багатьох галузях, а особливо в освіті, провідна роль належить жінкам – освіченим, прогресивним, високопрофесійним, відданим своїй справі. Ви –  соціально активні, комунікабельні, сучасні. Дякуємо за те, що ви покращуєте наш навчальний заклад своїми досягненнями, відкриттями, успіхами у науці, дослідницькій, викладацькій, адміністративній та соціальній роботі. Університет пишається своїми колегами: науково-педагогічними працівницями, викладачками, студентками, співробітницями. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть вдосконалюють цей світ!

Нехай ця весна починається для вас з натхнення і посмішок, а в серці живе почуття щастя!

Адміністрація університету

Профспілковий комітет працівників

Студентське самоврядування

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів