2020-09-23

Вітаємо з Днем міста!

Вітаємо Полтаву і усіх, хто любить наше чудове місто, зі святом!

Пишаємось, що ми маємо свою сторінку в історії міста і наші здобутки за століття прославляють Полтаву на увесь світ!

Ми гордо носимо своє ім'я – Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"!

І щиро пишаємось успіхами наших студентів, викладачів і випускників, які долучаються до позитивних змін у місті!

Весь цей час університет завжди брав участь у бурхливому житті міста, його розбудові, велику увагу приділяв суспільно важливим проєктам та громадській діяльності. Ми маємо важливий статус освітньо-наукового центру і радо зустрічаємо гостей, які потім з великою теплотою згадують Полтаву.

Наш багатотисячний колектив студентів і науково-педагогічних працівників приєднується до всіх святкових привітань та бажає Полтаві жити, як заповідав наш видатний полтавець – Іван Котляревський:

«Де згода в сімействі, там мир і тишина,
Блаженні там люди, блаженна сторона…»

З Днем міста, Полтаво!