2024-10-27

Вітаємо з Днем української писемності та мови!

Від імені науково - педагогічного та студентського колективу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вітаємо з Днем української писемності та мови.

Вітаємо з Днем української писемності та мови!

Шановні колеги, друзі, партнери Полтавської політехніки!

Відзначаючи День української писемності та мови як символ єднання,  консолідації незламної нації навколо рідного слова, культури та письменства, наш  потужний багатопрофільний  класичний університет робить власний внесок у примноження культурних надбань нашого народу.

Плекаючи багаторічні освітні традиції, Полтавська політехніка щорічно готує  цілу плеяду талановитих філологів, перекладачів, майбутніх викладачів, які прищеплюють молоді любов до рідного слова, літератури.

Щорічно долучаємося до національної акції, пишемо разом з усією країною Радіодиктант національної єдності.

Адже в єдності - сила, процвітання та економічне зростання нашої країни.

З нагоди важливого державного свята зичимо  українцям  міцного здоров'я, благополуччя, процвітання, миру!

Єднаємося навколо рідного слова!