2020-05-01

Вітаємо з ювілеєм заслуженого економіста України!

Щиро вітаємо з 75-річним ювілеєм доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України Володимира Васильовича Гришка!

Вітаємо з ювілеєм заслуженого економіста України!

Шановний Володимире Васильовичу, сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ваш життєвий шлях є прикладом високопрофесійного ставлення до своїх громадянських і службових обов’язків, успішного поєднання керівної, педагогічної, методичної та наукової діяльності.
З Вами комфортно і приємно працювати, тож бажаємо Вам реалізувати всі наукові плани і продовжувати насолоджуватися працею.
Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, приклад для кожного з нас!
Зичимо міцного здоров’я, родинного щастя, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість. Хай доля дарує Вам довгі літа!

З повагою
Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і колектив Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту