2019-03-25

Вітаємо нашого ректора Володимира Олександровича Онищенка з ювілеєм!

.

Вітаємо нашого ректора  Володимира  Олександровича Онищенка   з ювілеєм!

Ваш  життєвий і професійний шлях є невід’ємною частиною становлення і розвитку вищої освіти та науки України, зразком вірного служіння улюбленій справі.

Ваша послідовна і наполеглива праця, організаторський талант, активна громадянська позиція, професіоналізм керівника, вченого і педагога гідно оцінені повагою колег, вдячністю студентів, довірою людей, державними нагородами і почесними званнями.

Шановний Володимире Олександровичу, хай Ваша невичерпна енергія заряджає кожного з нас на благі справи, професіоналізм і працездатність створюють впевнену перспективу сталого розвитку Університету, а творча наснага стає запорукою нових досягнень!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ, невичерпних сил, успіху у всіх творчих починаннях, оптимізму та нових здобутків на благо України. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати  професійних висот разом!

З повагою, Ваш колектив