2019-12-17

Визначили кращих знавців статистики серед студентів економічних спеціальностей

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика» відбувся 10 грудня на базі кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Визначили кращих знавців статистики серед студентів економічних спеціальностей

Участь взяли 15 студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту трьох спеціальностей – «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Журі у складі д.е.н., професора, завідувачки кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Ліани Птащенко, к.е.н., доцентів кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Аліни Глушко та Віталії Скриль оцінювали успішність виконання завдань.

Результати олімпіади показали високий рівень теоретичної і практичної підготовки студентів, інтелектуальний потенціал, творчі здібності та значний інтерес до поглибленого вивчення економіки та статистики.

Під час виконання олімпіадних завдань найкращі знання показали:

І місце – Марія Бєлкіна та Іван Вертебний (студенти групи 201-ЕФ);

ІІ місце – Каріна Олешко (студентка групи 301-Е), Богдан Таранець (студент групи 201-ЕФ), Валерія Кондратенко (студентка групи 202-ЕФ);

ІІІ місце – Софія Бабенко (студентка групи 202-ЕФ) та Вікторія Марченко (студентка групи 201-ЕМ)

Вітаємо всіх учасників та переможців олімпіади!

Медіа-центр