2018-11-29

Робочий візит представників ПолтНТУ до коледжу інновацій Beijing University of Technology

7 грудня перебуваючи у Пекіні проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ Світлана Сівіцька зустрілася з керівництвом коледжу інновацій Beijing University of Technology.

Коледж інновацій діє у структурі Beijing University of Technology протягом 3-х років та має у своїй структурі академічний бізнес інкубатор.

Під час зустрічі з було презентовано Startup School ПолтНТУ та обговорено напрями співпраці у роботі із запуску стартапів, а також спільного проведення фестивалів стартап проектів та інновацій.

ІАЦ ПолтНТУ