2017-12-11

Волонтерський загін ПолтНТУ провів акцію до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Студенти ПолтНТУ продовжують активну волонтерську діяльність. Так, за сприяння та тісної підтримки студентського парламенту та студентського профспілкового комітету, волонтерський загін «Volontaire PoltNTU» провів інформаційно-просвітницьку акцію «Зупинимо СНІД разом».

Волонтерський загін ПолтНТУ провів акцію до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Традиційно, в перший день зими проходять різного роду акції для підтримки програм профілактики поширення СНІДу.

Не винятком став і волонтерський загін «Volontaire PoltNTU» Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, який за підтримки студентського парламенту та профкому провів інформаційно-просвітницьку акцію «Зупинимо СНІД разом».

Волонтери чіпляли студентам та співробітникам ПолтНТУ традиційні червоні стрічки, як головний символ боротьби зі СНІДом. Червона стрічка – це не лише символ пам'яті та солідарності з ВІЛ-позитивними людьми, але й виступ проти необізнаності та дискримінації людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу.

Також в університеті протягом дня демонстрували соціальний відео-ролик про боротьбу зі СНІДом.

Анатолій Василенко

ІАЦ ПолтНТУ