2018-12-10

Випускникам магістратури ПолтНТУ вручили дипломи

27 грудня у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя пройшло урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2018 року Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Випускникам магістратури ПолтНТУ вручили дипломи

На урочистостях були присутні ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко, народний депутат України, почесний професор ПолтНТУ Костянтин Іщейкін, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головка, депутат Полтавської міської ради, міський голова 2006 – 2010 років Андрій Матковський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко, голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради Дмитро Задворкін, члени вченої ради університету, науково-педагогічні працівники, студенти та батьки.

У своєму вітальному слові ректор університету, професор Володимир Онищенко закцентував, що випуск 2018 року є особливим, адже цьогоріч університет відзначає 200 річчя освітніх традицій, саме тому побажав випускникам зберігати та примножувати традиції шляхетності, освіченості, вихованості, толерантності, які є кредо студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Почесні гості заходу привітали випускників та закцентували увагу у своїх виступах на тому, що ПолтНТУ – це дійсно один із кращих вишів не лише Полтавщини, а й України в цілому.

Цьогоріч дипломи ПолтНТУ отримали понад 700 магістрів, які навчалися за 32 освітніми програмами у навчально-науковому інституті архітектури та будівництва, навчально-науковому інституті інформаційних технологій та механотроніки, навчально-науковому інституті нафти і газу, навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту, гуманітарному факультеті. Серед випускників магістратури ПолтНТУ 2018 року 118 студентів, які отримали дипломи з відзнакою, голова профспілкового комітету студентів університету Олександр Дроботя, переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, міжнародних спортивних чемпіонатів та творчих конкурсів.

Можна з упевненістю сказати, що ПолтНТУ випускає гармонійно-розвинутих особистостей! Пишаємося нашими випускниками, серед яких велика кількість видатних особистостей, які примножують здобутки університету та прославляють наше місто, область та країну загалом.

Вітаємо магістрів ПолтНТУ із завершенням навчання, бажаємо не зупинятись на досягнутому, знайти себе у житті, реалізувати усі плани на майбутнє та гідно нести статус випускників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, прославляючи рідну Alma Mater славетними вчинками та добрими справами!

ІАЦ ПолтНТУ