2023-05-29

Вступ-2023: Полтавська політехніка відкрила набір на підготовчі курси до творчих випробувань

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує випускників закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти на підготовчі курси для підготовки до творчих випробувань з рисунку. Старт занять – 5 червня 2023 року.

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкрито набір на підготовчі курси до творчих випробувань на спеціальності архітектурного напрямку і образотворчого мистецтва - 191 «Архітектура та містобудування» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Початок занять – 5 червня 2023 року о 10.00 в ауд.123 Ц (Центральний корпус університету).

Зверніть увагу! Підготовчі курси будуть проходити у офлайн – форматі, випускників готуватимуть висококваліфіковані викладачі, які нададуть корисні практичні рекомендації щодо якісної підготовки до творчих випробувань.

Куди звертатися: 36000, м. Полтава, пр. Першотравневий, 24, каб. 123 Центрального корпусу університету.

Контактні телефони: (0532) 561 897, (0532) 561 604 – приймальна комісія Полтавської політехніки.

Нагадаємо, університет запрошує взяти участь у пробних творчих конкурсах, що відбуватимуться на базі факультету фізичної культури та спорту.