2023-10-26

Вступ-2023: стартує другий додатковий набір на навчання в бакалавраті та магістратурі

З 1 листопада у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стартує додатковий набір на бакалаврат та магістратуру на дистанційну та заочну форми навчання за всіма спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Додатковий набір до бакалаврату та магістратури проводиться до 14 листопада 2023 року.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» оголошує другий етап додатковий прийом заяв і документів для вступу до бакалаврату та  магістратури на  дистанційну та заочну форми навчання за кошти  фізичних та/або  юридичних осіб.

Запрошуємо бажаючих здобути освітній ступінь бакалавра та магістра до приймальної комісії Полтавської політехніки.

Додатковий набір до бакалаврату та магістратури проводиться до 14 листопада   2023  року.

За детальнішою інформацією звертатися до приймальної комісії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: 36000, м. Полтава, пр. Першотравневий, 24, каб. 123 (Центральний корпус), e-mail:  vstup@nupp.edu.ua. Контактні телефони: (0532) 561 897, (0532) 561 604, (099) 057 65 17.

Нагадаємо, у Полтавській політехніці розпочали  роботу підготовчі курси для випускників закладів загальної середньої освіти,  на яких висококваліфіковані викладачі надають належну практичну підготовку до складання національного мультипредметного тесту (НМТ) і вступу у 2024 році.