2022-08-03

Вступ до магістратури-2022: у кабінетах учасників МКТ і МТНК розміщено запрошення

У кабінетах учасників магістерського комплексного тесту й магістерського тесту навчальної компетентності розміщено запрошення, в яких зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Вступ до магістратури-2022: у кабінетах учасників МКТ і МТНК розміщено запрошення

3 серпня 2022 року у кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури з’явилися запрошення. У них зазначено дату, час і місце проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) або магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Учасникам МКТ/МТНК необхідно самостійно сформувати та надрукувати (за можливості) запрошення з кабінету учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до кабінету здійснюється за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Вступники, які не отримали копії екзаменаційного листа, повинні звернутися для отримання роз’яснень до приймальної комісії (до якої надсилали реєстраційні документи).

Допуск до тимчасових екзаменаційних центрів розпочинається за 30 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку тестування. У разі запізнення учасник не буде допущений до тестування. Звертаємо увагу учасників, які складатимуть МКТ/МТНК за кордоном: у запрошеннях зазначено час другого часового поясу UTC+2 (київський час).

Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру вступник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу. У разі відмови його не буде допущено до тимчасового екзаменаційного центру.

Рекомендовано не розголошувати місце та час проведення тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників вступних випробувань.

Нагадуємо, Полтавська політехніка запрошує до вступу на магістратуру за 37 освітніми программами.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»