2018-07-02

У ПолтНТУ розпочалася вступна кампанія!

Сьогодні відбулося засідання приймальної комісії, щодо початку прийому документів на навчання.

У ПолтНТУ розпочалася вступна кампанія!

Розпочав роботу консультаційний пункт ПолтНТУ, який допоможе абітурієнтам створити свої електронні кабінети та подати заявку до обраної ними спеціальності. У ПолтНТУ студенти можуть здобути освіту за 42 спеціальностями та спеціалізаціями, з повним переліком можна ознайомитися на сайті університету.

Детальніше ознайомитися з правилами вступної кампанії та особливостями вступу в 2018 році абітурієнти мають змогу в  розділі «Вступ» на офіційному сайті університету.

Зокрема, вступники зможуть знайти відповіді на запитання про те, як стати студентом ПолтНТУ, які документи потрібно подавати, чи можна змінювати пріоритетність заяв.

З нетерпінням чекаємо на Вас у великій та дружній студентській родині ПолтНТУ!