2022-01-19

Всеукраїнський молодіжний центр створив Telegram-бота, який за 15 хвилин вчить студентів безпечному працевлаштуванню

Всеукраїнський молодіжний центр запрошує молодь взяти участь у соціальному проєкті – грі «Шлях до роботи». За проходження гри учасники мають можливість отримати приємні бонуси.

Гра «Шлях до роботи» – це Telegram-bot, який нетривіально, через історію героїв, за 15 хвилин вчить тому, як влаштуватись на роботу безпечно та не потрапити в руки шахраїв. Даний проєкт соціальний та некомерційний і створений для того, щоб зробити цей світ безпечнішим для молоді, що шукає роботу.

Учасник грає за одного із героїв – амбіційних студентів, що влаштовуються на свою першу роботу. В процесі гри учасник починає стикатись із неочікуваними для себе викликами працевлаштування і має обирати як діяти. Проєкт дає можливість гравцю засвоїти стратегії поведінки, при влаштуванні на роботу, аби не потрапити у ситуації торгівлі людьми та шахрайства.

Після проходження гри учасника чекатимуть подарунки – онлайн-книги:

• «Як зробити ідеальне резюме» від Happy Monday
  • «Планування кар’єри: 6 кроків до успіху» від Career Hub

Гра була розроблена для молодіжних центрів та молодіжних працівників з метою використовування її у цифровій роботі з молоддю і робити її майбутнє безпечнішим.

Контактні дані:

E-mail: viktor.zolotarenko.0706@gmail.com;