2020-01-20

Weatherford запрошує планувати свою кар’єру!

Weatherford запрошує планувати свою кар’єру!

Кар’єрне зростання варто планувати: представники відомої нафтосервісної компанії поділяться зі студентами професійними кейсами побудови успішної кар’єри та міжнародними перспективами у нафтогазовій галузі. Це важливо для студентів та випускників, які планують свою професійну діяльність у нафтогазовій сфері.

Головні спікери: директор Weatherford Україна Наталія Рудевич, фінансовий директор Weatherford Україна Ірина Однорог, HR-менеджер компанії Оксана Бурдун, HR-менеджер для континентальної Європи Карін Тур та старший фахівець з розвитку талантів Weatherford Садакат Махмуд.

Воркшоп «Building career in Oil&Gas – international perspective» відбудеться у вівторок, 21 січня, об 11:00 у навчально-науковому центрі нафтових і газових промислів (лабораторія Siemens)

Робочі мови зустрічі – англійська та українська.

Під час воркшопу кожен учасник зможе створити власний план кар’єрного розвитку.

Стежити за подією на Facebook: https://www.facebook.com/events/598023294319023/