2020-06-23

З Днем державної служби України!

Шановні співробітники, науково-педагогічні працівники та викладачі університету!

З Днем державної служби України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!

Державна служба є ключовою ланкою в системі публічного управління та є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою, ефективною.

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Ваша сумлінна праця є запорукою ефективного вирішення важливих питань соціального та економічного розвитку.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Зі святом!