2021-12-16

Запрошуємо на Інформаційний тиждень Програми ЄС Erasmus+ в Україні

20-24 грудня 2021 року відбудеться Інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Erasmus+. Захід проходитиме у змішаному форматі (он-лайн/оф-лайн), для онлайн заходів реєстрація не потрібна.

Запрошуємо на Інформаційний тиждень Програми ЄС Erasmus+ в Україні

Національний Erasmus+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського агентства з питань освіти і культури, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Erasmus Student Network Ukraine та Erasmus Mundus Association запрошують взяти участь в Інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Erasmus+, що відбудеться 20-24 грудня 2021 року.

Можливості, відкриті у 2022 році, оприлюднені на сайті Національного Erasmus+ офіс в Україні.

20 грудня 2021 – Інформаційний день для представників відділів міжнародної співпраці ЗВО України:

• Інформаційна сесія «Нові можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. для України»;
  • Семінар-тренінг «Розбудова потенціалу відділів міжнародної співпраці ЗВО для участі в Програмі ЄС Еразмус+».

Місце проведення: (оф-лайн) Київський національний університет імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська 60, червоний корпус.

Час проведення: 9:30 –17:00.

Цільова аудиторія: інституційні координатори Еразмус+, працівники, відповідальні за міжнародну співпрацю закладів вищої освіти. Перевага буде надаватися ЗВО, які не мають досвіду участі у Програмі Еразмус+, мають обмежену кількість проєктів, розташовані у віддалених регіонах України, а також переміщеним ЗВО.

21 грудня 2021 – Інформаційний день: Еразмус+ – сфера освіти «Нові можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. у сфері освіти. Участь організацій».

Місце проведення: (он-лайн) Facebook live на сторінці НЕО в Україні.

Час проведення: 10:00 –18:00.

Цільова аудиторія: представники закладів освіти та організації, які планують брати участь в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти: шкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої, вищої освіти та освіти дорослих.

Реєстрація не потрібна.

22 грудня 2021 – Групові консультації щодо участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 роки.

Місце проведення: (он-лайн) Zoom.

Час проведення: 9:45 – 15:00.

23 грудня 2021 – Інформаційний день для представників відділів міжнародної співпраці ЗВО України:

Місце проведення: (он-лайн) Zoom.

Час проведення: 09:45-16:45.

Цільова аудиторія: інституційні координатори Еразмус+, працівники, відповідальні за міжнародну співпрацю закладів вищої освіти України.

24 грудня 2021:

Інформаційна сесія «Популяризація проєктів Програми ЄС Еразмус+, державна реєстрація проєктів міжнародної технічної допомоги та звітування в Україні»

Час проведення: 9:45-12:00

Цільова аудиторія: представники відділів міжнародної співпраці ЗВО України (всі категорії) та команди проєктів співпраці, з розбудови потенціалу вищої освіти та Жан Моне.

Час проведення: 9:45-12:00

Реєстрація не потрібна.

Інформаційна сесія «Індивідуальні можливості отримання грантів та стипендій Еразмус+»

Час проведення: 14:00-16:00

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, працівники ЗВО України і молодь

Реєстрація не потрібна.

З повною програмою заходів можна ознайомитись тут.

Медіа-центр