2018-11-23

Ректор ПолтНТУ взяв участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

28 листопада ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко взяв участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

На засіданні колегії були заслухані питання: «Про стан реалізації заходів обласної Програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки у закладах освіти», «Про дотримання мовного режиму в закладах загальної середньої освіти м. Гадяча та Котелевського району» та «Про стан розвитку вищої освіти Полтавської області відповідно до Закону України «Про освіту».

У своєму виступі ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко поділився досвідом імплементації Закону України «Про освіту», зокрема у частині розвитку міжнародного співробітництва, матеріально-технічної та лабораторної бази Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

ІАЦ ПолтНТУ