2022-01-11

Затверджено графік проведення ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Визначено дати проведення ЄВІ на всі спеціальності, а також ЄФВВ до магістратури. Реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року. Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Затверджено графік проведення ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Затверджено графік проведення єдиного вступного іспиту (ЄВІ) на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини», відповідно до наказу МОН «Про підготовку до проведення у 2022 році вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня. Єдине фахове вступне випробування складатиметься з двох частин – тесту загальної навчальної компетентності, який відбудеться 20 червня, а також предметного тесту.

Дати проведення предметних тестів:

  • економіка та міжнародна економіка – 24 червня;
  • право та міжнародне право – 24 червня;
  • облік і фінанси – 29 червня;
  • політологія та міжнародні відносини – 29 червня;
  • психологія та соціологія – 29 червня;
  • управління та адміністрування – 1 липня.

Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації необхідно обрати, який складатимуть в основну, а який у додаткову сесію. 

Спеціально організована сесія ЄВІ для вступників, які зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, але бажають повторно скласти іспит або не зареєструвалися для участі в основній сесії, відбудеться 10 вересня. Реєстрація розпочнеться 26 липня та триватиме до 4 серпня. Сесія проводиться за кошти фізичних осіб.

Із проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися за посиланням.

Медіа–центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»