2023-12-05

Журі обрало переможців відбіркового етапу конкурсу стартапів для першокурсників

Протягом кількох тижнів відбувався відбір фіналістів конкурсу першокурсників, які боряться за перше місце серед структурних підрозділів і головний приз – 10 000 гривень від ректора! Фінал конкурсу стартапів відбудеться 7 грудня о 13:30 у Великій актовій залі.

Журі обрало переможців відбіркового етапу конкурсу стартапів для першокурсників

Команди навчально-наукових інститутів та факультетів представили свої стартап-проєкти. Журі оцінювало актуальність ідеї, візуальне оформлення презентації, аргументованість, вирішення проблеми, можливість реалізації, подачу презентації і командну роботу.

Ідеї першокурсників вражали різноманітністю – від сервісів та екологічно свідомого споживання до розробок для благоустрою міста і обороноздатності війська.

Стартап-проєкти оцінювали директорка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, доктор економічних наук, професор Світлана Онищенко, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Віталія Скриль, голова Студентської ради ННІ фінансів, економіки, управління та права студентка другого курсу Валентина Бабець і очільники структурних підрозділів.

Від ННІ фінансів, економіки, управління та права за вихід до фіналу змагались 9 команд:

• Number 1 (стартап «Dzina trade web-site»)
  • Зайкі (стартап «Велоgood»)
  • Creators (стартап «Study reels»)
  • Helsik creators (стартап «Хелсік: про здоровʼя» – глобальний проект-гра для дітей)
  • Heavy’s (стартап «Територія затишку»)
  • G52P (стартап «Knigomall»)
  • NEZALEZHNI (стартап «Безпечно з нами» – світловідбиваючі принти на одязі та речах)
  • Фенікс (стартап «KHAPAY», Літературне кафе «Епоха»)
  • SEALSWOMEN (стартап – онлайн-школа хореографії танців)

За результатами, до трійки лідерів увійшли «Зайкі», «Фенікс», а перемогли серед команд ННІ ФЕУП «NEZALEZHNI»!

Від ННІ інформаційних технологій та робототехніки виступили 3 команди:

• Genesis (стартап «PixelPilot» для геймерів різного рівня)
  • «Індустріальні інтелектуали» (стартап «Drongence»)
  • TechInnovators (стартап «Mililens» – окуляри доповненої реальності)

Найбільше балів, за оцінкою журі, здобула команда «Індустріальні інтелектуали».

Від ННІ архітектури, будівництва та землеустрою виступили 4 команди:

• Sammer Cool (стартап «Ant building» – «місто на поличці»)
  • ESTR (стартап «Eco seam to redesign» – одяг з б/у тканин і матеріалів)
  • Люди Х (стартап «Дай знати» – додаток для вирішення проблем ЖКГ)
  • Landscape (стартап з ідеєю очисних технологій)

Фіналістами стали «Люди Х», які продовжать боротьбу за приз зі своїм стартапом під гаслом «твій голос у світі комунальної гармонії».

Від ННІ нафти і газу виступили у команди:

• Mind readers (стартап «Оберіг» – модифікація маскувальної сітки)
  • Сергій Пасічко (стартап «Велоcity» – сервіс оренди велосипедів)

До фіналу вийшли «Mind readers».

Від факультету філології, психології та педагогіки виступили 3 команди:

• NEXT (стартап «Open Space» – івент агенція)
  • Універсум 205 (стартап «Полиця» – інформаційно-туристичне бюро)
  • Squad of Modernity (стартап з організації PR-агенції)

Фіналісти «Універсум 205» будуть боротися за головний приз з проєктом, яким пропонує читати разом «Полтавщину як величний фоліант».

«Бажаємо успіхів та отримання головного призу для реалізації вашого проєкту! Дуже цікаві ідеї і високий рівень презентації як для першого курсу! Ви всі тримались дуже достойно, незважаючи на важкі запитання під час презентації!», побажали члени журі учасникам.

7 грудня о 13:30 у Великій актовій залі відбудеться фінал конкурсу стартапів серед першокурсників – стане відомо хто отримає грошовий приз для реалізації проєкту. Запрошуються студенти усіх курсів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» зацінити круті ідеї, надихатися, підтримати учасників і вболівати!