2021-01-19

Зимова сесія відбудеться очно

25 січня для студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стартує зимова сесія 2020/2021 навчального року. Консультації та складання семестрових іспитів відбудуться в очному форматі згідно оприлюдненого розкладу у тематичному розділі сайту університету.

Зимова сесія відбудеться  очно

Студенти Навчально-наукових інститутів та факультетів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» зимову сесію 2020/2021 навчального року складатимуть в очному режимі – в навчальних аудиторіях університету.

Консультації та іспити відбудуться згідно навчальних розкладів структурних підрозділів університету. Студенти першого-п’ятого курсів різних спеціальностей можуть ознайомитися з ним за посиланням:

Розклад можна також отримати на мобільний телефон з нагадуванням – в університеті функціонує студентський чат –бот.

Бажаємо успіхів та відмінних оцінок під час іспитів!

Медіа–центр