2021-09-16

ЗНО-2022: запрошуємо на підготовчі курси у Полтавській політехніці!

З 1 вересня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» почався набір на підготовчі курси за програмами ЗНО і відкрита онлайн-реєстрація. Наші викладачі допоможуть якісно підготуватись, обрати предмети для спеціальностей і успішно здати ЗНО. Випускники підготовчих курсів отримують переваги при вступі.

ЗНО-2022: запрошуємо на підготовчі курси у Полтавській політехніці!

Університет пропонує чудову можливість якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти можуть скласти ЗНО з високими балами та успішно вступити до закладів вищої освіти. При вступі до Національного університету «Полтавська політехніка імені Кондратюка» випускники підготовчих курсів матимуть переваги. Початок занять – 01 жовтня 2021 року.

Зареєструватись онлайн можна за посиланням: https://forms.gle/Rk4XLpbnypJN22st5

Куди звертатися: 36000, м. Полтава, пр. Першотравневий, 24, каб. 123

Контактні телефони: (0532) 561 897, (0532) 561 604, (099) 057 65 17

Підготовчі курси діють з 8 основних предметів. Також готуємо до вступних випробувань на творчих конкурсах із креслення, рисунку та живопису.

Можна обирати різні форми навчання – вечірні або заочні курси.

«Наші викладачі готують до успішної здачі ЗНО за відповідними програмами. Якість підготовки засвідчується високими результатами абітурієнтів, які пройшли наші підготовчі курси і чимало хто став лідером рейтингу, виборовши навчання за державним замовленням. Також ми допомагаємо сформувати коректний набір предметів відповідно до спеціальності, яку бажає абітурієнт, а також зареєструватись на ЗНО.

Окрім різних форм навчання, школярі з Полтавщини можуть обирати проходження підготовчих курсів на базі закладів освіти своєї територіальної громади – ми співпрацюємо і відкриваємо представництва.

Щомісячно викладачі університету, згідно з програмами ЗНО, проводять для слухачів підготовчих курсів контрольні роботи з метою оцінювання отриманих знань.

Після успішного закінчення підготовчих курсів абітурієнти мають значно вищі шанси не просто на успішне складання іспитів, а на результат вище середнього. Слухачі, які вступатимуть до Полтавської політехніки на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, ще й отримують додаткові 10 балів. Запрошуємо і чекаємо на заняттях!» – прокоментувала Світлана Ревенко.

Відгуки про підготовчі курси можна переглянути на YouTube.

ВЕЧІРНІ КУРСИ

(835 грн.)

Математика (2 рази на тиждень )

330 грн.

Українська мова та література ( 1 раз на тиждень )

285 грн.

Фізика або хімія, або географія, або історія України, або іноземна мова, або біологія

(1 раз на тиждень )

220 грн.

Креслення ( 1 раз на тиждень )

Для абітурієнтів архітектурного спрямування

(590 грн.)

Рисунок ( 1 раз на тиждень )

295 грн.

Живопис ( 1 раз на тиждень )

Для абітурієнтів

спеціальності образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

(590 грн. )

Рисунок ( 1 раз на тиждень )

ЗАОЧНІ КУРСИ (7 місяців)

Математика (4 роботи) 360 грн

Українська мова та література (4 роботи) 360 грн

(за вибором абітурієнта ) 150 грн

870 грн.

Для абітурієнтів усіх спеціальностей

КУРСИ У МІСТАХ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛ.

(7 місяців)

141 грн.

(335 грн.)

Українська мова та література

141 грн.

53 грн.

Випускникам підготовчих курсів університету для вступу на основі повної загальної середньої освіти до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на нижче зазначені спеціальності (спеціалізації) надається особлива підтримка – нараховуються додаткові 10 балів за результатами підсумкової атестації за умови, якщо вступник допускається до участі в конкурсному відборі для зарахування на навчання.

Перелік природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, яким надається особлива підтримка, на які під час вступу до Полтавської політехніки додаються 10 балів за успішне закінчення підготовчих курсів:

Шифр галузі

Найменування галузі знань

Спеціальність

Код спеціальності

Природничі науки

Екологія

Науки про Землю (Геологія нафти і газу)

Механічна інженерія

Прикладна механіка (Технології машинобудування)

Галузеве машинобудування

Електрична інженерія