2018-10-11

Зустріч представників Громадської спілки “BUILDIT Ukraine” зі студентами ПолтНТУ

11 жовтня відбулася зустріч представників Громадської спілки “BUILDIT Ukraine” зі студентами навчально-наукового інституту архітектури і будівництва ПолтНТУ на тему "Сучасні цифрові технології у будівельній галузі. Продукти Autodesk, що допомагають якісно проектувати, будувати та експлуатувати".

Під час зустрічі зі студентами голова Громадської спілки “BUILDIT Ukraine” Роман Макаров обговорив зі студентами сучасні цифрові технології у будівельній галузі, які змінюють процес проектування, будівництва та експлуатації будівлі та споруди у бік підвищення ефективності, якості та екологічності.

Використання сучасних цифрових технологій в освітньому процесі, зокрема онлайн-курсів BUILDIT Lab сприятиме підвищенню якості процесів підготовки інженерних кадрів для будівельної галузі.

ІАЦ ПолтНТУ