Абітурієнту кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою

Підготовка фахівців із спеціальності «Геодезія та землеустрій» здійснюється за СВО – бакалавр та магістр.

Кваліфікація – бакалавр (магістр) з геодезії та землеустрою.

Термін навчання:

• бакалавра – 3 роки 10 місяців (2 роки 10 місяців – за скороченою формою навчання);
  • магістра – 1,5 роки.

Профіль роботи:

бакалавра - визначення форми та розмірів землі; створення топографічних і кадастрових карт та планів; геодезична зйомка; робота з геоінформаційними системами, моніторинг, економіка і правова оцінка земель і нерухомості;

магістра – управління земельними ресурсами, землевпорядні та земельно-кадастрові роботи, територіально просторове планування землекористування, земельно-оціночні роботи, експертна грошова оцінка земельних ділянок та іншого нерухомого майна, розробка землевпорядних проектів, діяльність у сфері інжинірингу, регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності, консультування з питань комерційної діяльності й керування.

Основні місця роботи: підприємства, організації і установи землевпорядного та геодезичного профілю різних форм власності, проектні та науково-дослідні інститути тощо.

Первинні посади. Назва професійної групи: картографи та топографи; фахівці в галузі фізичних наук та техніки; інженери і ін.

Професійна назва роботи: геодезист; інженер-землевпорядник; картограф; топограф; фотограмметрист; фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища; аерофотогеодезист; технік-фотограмметрист; технік-землевпорядник; кадастровий реєстратор; науковий співробітник; викладач вищого навчального закладу; керівник на виробництві; консультант з маркетингу (ринок землі та нерухомості).

Підготовка фахівців здійснюється за денною, заочною та прискореною формами навчання.

Підготовка фахівців за освітньо-професійною програмою
«Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Кваліфікація – бакалавр (магістр) з автомобільних доріг, вулиць та доріг населених пунктів

Основні місця роботи: інженери в галузі, керівники підприємств, установ та організацій, виробничих підрозділів в будівництві, керівники проектів та програм, наукові співробітники тощо

Більш детальні відомості про напрям або спеціальність Ви зможете одержати за адресою:
м. Полтава, Першотравневий проспект, 24
Кафедра автомобільних доріг, геодезії  та землеустрою.

Телефони: приймальна комісія  (0532) 56-16-04, +38(099)057-65-17

Сайт: www.nupp.edu.ua