Абітурієнту кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ, ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ СТАТИ НАЙБІЛЬШ ПІДГОТОВЛЕНИМИ ФАХІВЦЯМИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СУЧАСНИХ ЗАДАЧ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ!!!

Спеціальність 051«Економіка» освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична єкономіка» є унікальним поєднанням комп'ютерних і економічних дисциплін, що забезпечує можливість роботи в різних сферах економіки без здобування додаткової дорогої освіти і перепідготовки.

Студенти, що навчаються на спеціальності 051«Економіка» освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка» отримують систему знань за економічними, управлінськими, математичними та спеціальними дисциплінами, прогресивними комп'ютерними технологіями. Попит на економістів-кібернетиків в Україні значний, про що свідчать 100% працевлаштування випускників нашої спеціальності.

Основні посади, на яких економіст-кібернетик може працювати після закінчення навчання:

• Головний економіст
  • Провідний економіст з аналізу портфельних ризиків та прогнозування
  • Провідний економіст управління корпоративного бізнесу
  • Економіст з матеріально-технічного забезпечення
  • Економіст з планування
  • Економіст з управлінського обліку
  • Аналітик відділу аналізу та оптимізації адміністративних витрат
  • Аналітик консолідованої інформації
  • Фінансовий-аналітик
  • Адміністратор бази даних
  • Інженер-програміст з автоматизації систем оброблення інформації
  • Web-дизайнер, Front-End Developer

ЧЕКАЄМО НА ВАС В РЯДАХ ЕКОНОМІСТІВ-КІБЕРНЕТИКІВ!

Ми у Facebook

Консультації за телефоном +38 (095) 727-58-90 (Кобець Сергiй Петрович), +38 (066) 184-56-14 (Чижевська Марина Борисівна), Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», м. Полтава, пр. Першотравневий, 24, каб. 104-А