Автоматизоване проектування систем опалення та гарячого водопостачання

Дисципліна «Автоматизоване проектування систем опалення та гарячого водопостачання» призначена для ознайомлення студентів з сучасними системами автоматизованого проектування систем опалення та гарячого водопостачання житлових та громадських будівель, розуміння основних принципів їх конструювання та розрахунку.

При вивчені дисципліни студенти опановують знання щодо: основних вимог до систем теплопостачання будинків, що включають опалення й гаряче водопостачання. Детально опрацьовуються ефективні методи конструювання та розрахунку вказаних систем з використанням сучасного професійного програмного забезпечення. Опрацьовуються тонкощі підбору запірно-регулювальної арматури, визначення оптимальних діаметрів трубопроводів та автоматичне складання специфікацій. Проводяться дослідження діючих моделей систем опалення та методів їх налаштування за допомогою сучасної арматури.

Силабус