Бакалаврат кафедри архітектури будівель та дизайну

Кафедра здійснює підготовку здобувачів вищої освіти на трьох рівнях вищої освіти:

• на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра «Архітектура та містобудування» (термін навчання – 4 роки);
  • на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» за освітньо-професійними програмами підготовки магістра  «Архітектура будівель і споруд» та  «Дизайн архітектурного середовища» (термін навчання – 1,5 роки);
  • на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» за освітньо-професійною програмою підготовки доктора філософії «Архітектура та містобудування» (термін навчання – 4 роки).

Підготовка фахівців з архітектурного проектування на кафедрі АБ та Д

Навчальний процес підготовки фахівців з освітньо-професійної програми бакалавра архітектури спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» побудовано за принципом поступового оволодіння теоретичними знаннями та практичними навичками від простого до більш складного. Теоретичні знання закріплюються в процесі виконання проектних завдань з дисципліни «Архітектурне проектування». Перший курс навчання присвячено оволодінню графічними навичками виконання архітектурних креслень та основам комп’ютерної графіки. З другого курсу студент починає вирішувати творчі завдання. Студенту пропонується розробити архітектурні проекти на теми: «Індивідуальний житловий будинок», «Кафе на 50 місць», «Багатоповерховий гараж». Всі проекти виконуються під керівництвом досвідчених викладачів.

Архітектурний проект на тему: «Індивідуальний житловий будинок», 2 курс

Архітектурний проект на тему: «Кафе на 50 місць», 2 курс

Архітектурний проект на тему: «Багатоповерховий гараж на 150 машино-місць», 2 курс

На третьому курсі студент вирішує творчі завдання пов’язані із такими архітектурними темами: «Кооперована громадська будівля», «Середнє місто на 150000 мешканців», «Громадський центр середнього міста».

Архітектурний проект на тему: «Кооперована громадська будівля», 3 курс

Архітектурний проект на тему: «Кооперована громадська будівля» (загальний вигляд), 3 курс

Архітектурний проект на тему: «Середнє місто на 150000 мешканців» (генеральний план), 3 курс

Архітектурний проект на тему: «Громадський центр середнього міста» (макет), 3 курс

На четвертому курсі виконуються архітектурні проекти на тему: «Житлова група», «Ландшафтна організація житлового двору» та комплексний архітектурний проект (дипломний проект бакалавра) за індивідуальною темою.

Архітектурний проект на тему: «Житлова група», 4 курс

Архітектурний проект на тему: «Ландшафтна організація житлового двору», 4 курс

Комплексний архітектурний проект на тему: «Житлова група у м. Кременчук Полтавської області», 4 курс

Комплексний архітектурний проект на тему: «Музейно-виставковий комплекс у м. Миргород Полтавської області», 4 курс