Бізнес-інкубатор

Молодіжний бізнес-інкубатор (надалі – МБІ) є структурним підрозділом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Діє на основі положення Про молодіжний бізнес-інкубатор, затвердженого Наказом від 31.12.2013 року №613.

Діяльність МІБ спрямована на реалізацію положень Договору про співробітництво між Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» від 35.12.2005 р., Договору про співпрацю з Полтавським регіональним фондом підтримки підприємництва, виконання завдань Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавської області, інших програм інноваційного розвитку та підтримки підприємництва у Полтавської області.

МБІ здійснює співпрацю з науковими та структурними підрозділами університету, навчально-науковим центром, іншими особами в рамках надання освітніх та бізнес-послуг.

Місцезнаходження МБІ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.

Згідно Положення – метою діяльності МБІ у Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» є формування сприятливих передумов для успішної реалізації інноваційних бізнес-ідей та проектів, а також для зацікавлених осіб до підприємницької діяльності.

Основними цілями МБІ є:

  • підтримка розроблення бізнес-проектів та бізнес-ідей серед потенційних бізнес-інкубантів;
  • надання кваліфікованих консультаційних послуг щодо організації та розвитку бізнесу;
  • проведення навчальних тренінгів, тематичних семінарів, конференцій тощо;
  • сприяння практичній реалізації та фінансовій підтримці завершених бізнес-проектів.

У 2020 році на базі МБІ було проведено семінари тренінги, у рамках централізованих заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017–2020 р.р.

Право проведення тренінгів було отримано у рамках тендерної процедури, сума договору склала 145000 грн.