МАКЄЄВА Наталія Петрівна

МАКЄЄВА Наталія Петрівна

Народилася 23 травня 1976 року у м.Полтава

ПОСАДА:

В.о. директора навчально-наукового інституту нафти і газу національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ, ВЧЕНЕ ЗВАННЯ:

Кандидат геологічних наук

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

 +38 (0532) 60 87 15

 +38 (050) 404 09 55

 nataliya_makyeyeva@ukr.net

ОСВІТА:

1993 Закінчила середню загальноосвітню школу № 4 м. Полтави;
1993-2003 Українська медична стоматологічна академія;
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленко, спеціальність «Педагогіка та методика середньої освіти. Математика, інформатика та програмування».
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність «Геологія нафти і газу»;
2006-2009 Аспірантура Івано-Франківського національного технічного університету нафти i газу за спеціальністю «Геологія нафти і газу», кандидат геологічних наук.
Тема кандидатської дисертації: «Особливості геологічної будови і перспективи пошуків неструктурних пасток вуглеводнів у середньокамяновугільному комплексі».

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

2001-2003 Програміст відділу по запровадженню геологічних задач на ЕОМ у виробництво ДП «ПолтаваРГП», начальник відділу;
2003-2006 Провідний геолог партії по підрахунку запасів ДП «ПолтаваРГП»;
2006-2017 Геолог відділу геології та розробки нафтових та газових покладів Спільного Українсько-Британського підприємства «Полтавська нафтогазова компанія»;
2017-2020 Директор департаменту геології та науково-виробничої діяльності ДП "УКРНАУКАГЕОЦЕНТР" ПрАТ «НАК «Надра України».

НАУКОВА ТА ВИРОБНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ:

Макєєва Н.П. є автором та співавтором понад 50 публікацій та тематичних робіт наукового та науково-технічного характеру в області пошуків, розвідки та видобутку нафти і газу.

Основні напрямки наукової та виробничої діяльності: наукове обґрунтування напрямків геологорозвідувальних робіт на нафту і газ та нетрадиційні вуглеводні (газ сланцевих товщ, газ центрально-басейнового типу, газ-метан вугільних басейнів), участь у виконанні комплексу науково-дослідних та виробничо-тематичних робіт у сфері геолого-розвідувальних робіт на нафту і газ, аналіз геолого-геофізичних матеріалів для складання бізнес проектів з метою виявлення перспективних на нафту і газ ділянок надр для надрокористувачів, аналіз результатів геологорозвідувальних та видобувних робіт на площах і родовищах вуглеводнів з оцінкою запасів та ресурсів, перспективи пошуків покладів вуглеводнів у неструктурних пастках, впровадження програмних комплексів для вирішення геологічних задач (MapInfo, ArcView, Surfer, Opium, Schlumberger (Techlog, Petrel, Eclipse)).

Закінчила навчальний курс «Передові технології розвідки та гірничих робіт», Японія (JICA) – 2006 рік.

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ:

103БОК22 Геологія родовищ корисних копалин.

103БОК23 Геотектоніка

103БОК33 Фахова практика