20 листопада 2024 року в рамках реалізації Модуля Жан Моне «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна – ЄС» № 101127592 – FPDSDESUEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101127592 – FPDSDESUEU) відбулась зустріч школярів Опорного закладу «Диканський ліцей імені М.В. Гоголя» з координаторкою проєкту к.е.н., доценткою Аліною КУДІНОВОЮ (ЧАЙКІНОЮ), яка розповіла про команду проєкту, цілі, мету модулю, а також проведені заходи.
Школярі ознайомились із можливостями навчання, працевлаштування, які надає ЄС, дізнались про міжнародну співпрацю Полтавської політехніки з різними ЗВО з різних куточків світу.
Наприкінці зустрічі спікерка провела квіз серед школярів щодо рівня володіння ними знань про 8 ключових компетентностей, що необхідні громадянам для успішного функціонування в ЄС. Активна молодь довела, що вони всесторонньо розвинуті, креативні, інноваційні та майбутні лідери. Вітаємо переможницю квізу і бажаємо нових здобутків у майбутньому!
В рамках реаілзації проєкту Еразмус+ «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна-ЄС» («Formation of the personality development strategy in the digital educational space: Ukraine-EU») (101127592 – FPDSDESUEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Аліною ЧАЙКІНОЮ (КУДІНОВОЮ), к.е.н., доценткою проведено тренінги «Створення особистого колеса цифрових компетенцій» (08.11.2024) та «Оцінка компетенцій для сталого працевлаштування. Curriculum Vitae Europass» (11.11.2024).
Метою тренінгів було ознайомлення широкої аудиторії з можливостями для особистісного розвитку та працевлаштування, які є доступними для українців за підтримки ЄС. Інтеграція України в ЄС дозволяє розширити можливості українців щодо навчання, підвищення кваліфікації, формування нових ділових зв’язків, пошуку робочого місця, а також отримання нових актуальних компетенцій. Оволодіння навичками адаптації, самоменеджменту, стресостійкості та різноманітними способами використання діджитал інструментів є запорукою успіху у сучасному суспільстві.
Дякуємо усім учасникам тренінгів за чудову активну роботу, комунікацію та позитивні відгуки! Бажаємо натхнення, цікавих проєктів та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
В рамках реалізації Модуля Жан Моне «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна – ЄС» № 101127592 – FPDSDESUEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101127592 – FPDSDESUEU) у жовтні 2024 року відбулась зустріч школярів Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради та студентів Полтавської політехніки щодо обговорення можливостей для розвитку, формування власної стратегії у освітньому цифровому просторі, діючих програм мобільностей Erasmus+, в яких можуть взяти участь усі бажаючі.
Своїм позитивним досвідом щодо участі в таких програмах, які реалізуються ЄС поділилась Марія КУЛИК, членкиня молодіжного Європейського парламенту, учениця 9-М класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради, а також к.е.н., доцентка Аліна КУДІНОВА (ЧАЙКІНА).
Дівчата розповіли про успішні кейси з отримання грантової підтримки від ЄС, їх участь в програмах академічного обміну, про необхідність підвищувати скіли з англійської мови, гарного написання мотиваційних листів та CV.
Школярі та студенти мали можливість покумунікувати зі спікерками, обговорити ключові питання щодо особливостей участі в різних програмах та проєктах від ЄС.
Еразмусовці продовджують поглиблювати свої знання про напрями взаємодії між Україною та ЄС, особливо, що стосується діджиталізації освітнього простору. Так, нещодавно відбулась зустріч студентів, що навчаються за спеціальністю 073 Менеджмент та 242 Туризм і рекреація під керівництвом д.е.н., професорки Вікторії КУЛИК та к.е.н., доцентки Аліни КУДІНОВОЇ (ЧАЙКІНОЇ), з представниками Центру Дія в рамках реалізації Модуля Жан Моне «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна – ЄС» № 101127592 — FPDSDESUEU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101127592 — FPDSDESUEU).
Студенти мали можливість дізнатись, як працює он-лайн платформа Дія.Бізнес, які безкоштовні тренінги та консультації проводяться в ЦНАП, адже Дія.Центри – це one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян, де кожен може отримати наступні сервіси: адміністративні послуги; консультації щодо онлайн-послуг; місця для самообслуговування; консультації щодо бізнесу (Дія.Бізнес); безоплатну правову допомогу; скористатись коворкінг-зоною; кав’ярнею або кавовим апаратом.
Тож продовжуємо цікаві зустрічі з метою поширення кращих практик ЄС, а також можливості імплементації досвіду країн ЄС у вітчизняний простір. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не прогавити наступні заходи.
На початку жовтня 2024 року доценткою кафедри менеджменту і логістики Аліною КУДІНОВОЮ (ЧАЙКІНОЮ) був проведений тренінг для студентів спеціальності 073 Менеджмент на тему: «Професійна адаптація особистості: схильності та стратегії (особливості та відмінності між ЄС та Україною)» в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна-ЄС» № 101127592 — FPDSDESUEU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101127592 — FPDSDESUEU).
Студенти мали можливість ознайомитись із кращими європейськими практиками щодо адаптації до нового робочого місця, а також шляхами подолання негативних психоемоційних станів (апатією, прокрастинацією, стресом тощо).
Проблема самовизначення та пошуку власної стратегії розвитку (як особистісного, так і професійного) стосується кожної людини, а при високому рівні безробіття в Україні актуальним є допомога особам різного віку у пошуках своєї професії та оволодіння цифровими навичками в сучасному суспільстві, бо саме від працюючого населення, функціонуючого бізнесу залежить наповнення бюджету, зменшення рівня інфляції, підвищення добробуту, зменшення соціальної напруженості.
Здатність формувати європейське мислення у студентів є надзвичайно важливим, адже глобалізаційні процеси дозволяють виходити за рамки окремої країни, працювати дистанційно та змінювати свою професію протягом всього життя. Студенти мають чітко визначати стратегію свого особистісного розвитку, постійно вдосконалювати свої практичні та теоретичні навички, слідкувати за інноваційними досягненнями у своїй роботі, бути конкурентоспроможними на вітчизняному та світовому ринку праці, бути інноваційними, адаптивними, стійкими до ризиків і загроз, приймати ефективні рішення в різних життєвих ситуаціях.
Кафедрою менеджменту і логістики у березні-травні 2024 року в рамках реалізації проєкту Еразмус+ Модулю Жан Моне «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна – ЄС» № 101127592 – FPDSDESUEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101127592 – FPDSDESUEU) планується проведення відкритих лекцій, семінарів, тренінгів учасниками проєкту:
доцентом кафедри менеджменту і логістики, к.е.н., доцентом Аліною ЧАЙКІНОЮ (керівник проєкту);
доцентом кафедри менеджменту і логістики, к.е.н., доцентом Аллою ГЛЄБОВОЮ (координатор проєкту);
в.о. завідувача кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування, д.е.н., професором Вікторією КУЛИК;
завідувачкою кафедри публічного управління, адміністрування та права, кандидатом наук з державного управління, доцентом Інною КУЛЬЧІЙ;
доцентом кафедри менеджменту і логістики, к.т.н., доцентом Володимиром БИБОЮ.
Із розкладом заходів студентам можна ознайомитись за покликанням: https://portal.nupp.edu.ua/
Інформація про результати реалізації проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна-ЄС» № 101127592 — FPDSDESUEU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101127592 — FPDSDESUEU) розміщено на:
Сторінці проєкту на Фейсбук (Facebook page):
https://www.facebook.com/groups/252366267256389/?ref=share
Сторінці проєкту в Інстаграм (Instagram page):
https://www.instagram.com/developmentstrategy2023?igsh=anQwc29weXA0OTMz
В Телеграм-каналі проєкту:
https://t.me/strategyofsuccess2023