Гордість кафедри менеджменту і логістики

Бовкун Марія

Студентка спеціальності 073 «Менеджмент». Приймає активну участь у житті університету. Учасниця студентського громадського та волонтерського руху. Почала брати участь у студентській активності ще навчаючись в старших класах школи:

Переможниця Полтавського регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка», депутатка Студентського магістрату Полтавщини 2021 (перемогла на виборах).

Учасниця фіналу загальнонаціонального студентського конкурсу краси та особистості «Перша Леді 2021» . Перемогла в номінації «Перша Леді глядацьких симпатій».

Волонтерка Республіканського (Громадянського) штабу солідарності, створеного в перші години воєнного стану в Україні.

Волонтерка полтавського проекту «Мистецький штаб».

Яценко Валерія

Студентка спеціальності 073 073 «Менеджмент», творча особистість, займається науковою діяльністю, приймає участь у роботі міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій.

Калашник Єлизавета

Студентка спеціальності 073 «Менеджмент», активний діяч ННІФЕМ, відмінниця навчання, активна учасниця засідань Дівчат STEM, учасниця міжнародних конкурсів та проєктів.

Отримала відзнаку на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу - складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України за представлений «Соціально-екологічний проєкт «Green Paw».

Перемогла у номінації «YOUTH CHANGES» в складі команди «Fluff» з Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» після фінального пітчу проєктів «YouMustTry Final Pitching Day» ІV-го конкурсу стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!». Конкурс організовано в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council Ukraine.

Приймає активну участь у міжнародних НПК.

Папка Віолетта

Студентка спеціальності 073 «Менеджмент». Приймає участь в житті університету, активістка студентського самоврядування. Займається науковою роботою, є активним учасником міжнародних науково-практичних конференцій та студентських наукових гуртків.