Гордість навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права

Олешко Каріна

Студентка групи 401-Е спеціальності 051 Економіка. Активіст студентського самоврядування університету, активний діяч ННІФЕМ, відмінник навчання, Міс ПолтНТУ – 2019

Голова студентської ради ННІФЕМ 2019 – 2021 рр.

Заступник президента студентського парламенту з інформаційного напряму

Приймає активну участь у науковій роботі:

• має участь у конференціях з публікацією тез доповідей
  • ІІ місце у олімпіаді зі статистики

Приймала участь у ІV Міжнародній науково – практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених « Студентська молодь – рушійна сила держави»

Має численні подяки та грамоти за наукову, громадську та культурно – масову роботу

Вербова Дарина

Студентка групи 401-ЕМ спеціальності 073 Менеджмент, переможець щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад» Полтавської обласної ради (наукова робота «Впровадження територіальними громадами сучасних практик поводження з твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва»).

Жуковець Аліна

Студентка 5 курсу спеціальності 073Менеджмент, освітнььо-професійна програмаї «Логістика», переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсну студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика».

Кондрацька Дарія

Студентка групи 301ФМ спеціальності 292 “Міжнародні економічні відносини “. Переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом “, диплом 3 ступеня.

Стрюк Юлія

Студентка групи 201ЕТ, спеціальність 242 Туризм, переможниця ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм».

Тітенко Діана

Студентка групи 401 ЕТ, переможець багатьох творчих конкурсів університету, активний діяч ННІ ФЕМ. Серед основних здобутків:

1. Студент року 2016;
  2. Кращий студент-творча особистість Полтавщини 2017;
  3. Лауреат 1 ступеня у міжнародному фестивалі конкурсі «Стежками Гоголя 2020»;
  4. Лауреат 1 ступеня у міжнародному фестивалі конкурсі «Золота соната 2019»;
  5. Лауреат 1 ступеня у міжнародному фестивалі конкурсі «Зоряний олімп 2019»;
  6. Лауреат 1 ступеня у міжнародному фестивалі конкурсі ;
  7. Мисс Совершенство 2018;
  8. Лауреат 1 ступеня у міжнародному фестивалі конкурсі «Стежками Гоголя 2019»;
  9. Переможниця багатьох міжнародних фестивалів-конкурсів за кордоном (Болгарія, Словаччина, Австрія, Румунія) та в Україні;
  10. Переможниця в номінації «Відкриття року» в проекті «IV Музична премія Полтавщини»,

Сіора Руслана

Студентка групи 501-ЕП, переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства», талановитий молодий науковець, має опубліковані наукові статті у фахових виданнях, приймає участь у роботі міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій. Бере безпосередню активну участь у науковому і громадському житті університету.

Козар Ярославу

Студентка групи 301-ЕП.

Член студентського самоврядування ННІФЕМ, громадська активістка та творча особистість, учасниця мистецьких заходів університету, міста та області.

Лауреатка XVII Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2020».

1 місце у Міжнародному онлайн фестивалі-конкурсі талантів «Дніпро-Фест-2021».

Учасниця обласного військово-патріотичного заходу «Заграва».

Ващенко Олена

Спеціальність 051 «Економіка», група 201-ЕК, Сумлінна студентка, активістка і відмінниця.