Інформація для абітурієнта кафедри туризму та адміністрування

Кафедра туризму та адміністрування здійснює підготовку фахівців за напрямом «Туризм» і спеціальностями «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Бізнес-адміністрування».

Ступінь вищої освіти «Бакалавр»

Спеціальність –  242 « Туризм»

Кваліфікація – бакалавр з  туризму;

фахівець  із туристичного обслуговування.

Рівень освіти – базова вища освіта

Термін навчання – 4роки.

СФЕРИ ЗАЙНЯТОСТІ ФАХІВЦЯ З ТУРИЗМУ:

• у туроператорському та турагентському секторі, консалтингових підприємствах туристичного профілю;
  • здійснювати екскурсійний супровід;
  • займати посади у сфері державного управління туризмом;
  • на підприємствах туристичної інфраструктури (музеї, інформаційні туристичні центри, заклади розміщення та харчування, екскурсійні бюро та ін.);
  • організатор туризму;
  • діяльність фахівця з туризму може бути пов’язана з конференс-сервісом, виставково-ярмарковою діяльністю, санаторно-курортним бізнесом та spa-wellness, готельно-ресторанним бізнесом, індустрією дозвілля та розваг, викладацькою діяльністю;
  • гідами-перекладачами.

Можливі посади: турагент; організатор подорожей (екскурсій); туроператор (розробник турів); провайдер тур продукту; аніматор (фахівець з туристичної атракції); консультант з туризму в місцевих органах державної влади; фахівець з VIP-обслуговування; організатор конференц-сервісу; фахівець з організації туризму; рекреолог; гід-країнознавець; інструктор з організації відпочинку; керуючий готелем; адміністратор.

Основні місця роботи: підприємства туристичного, готельного та ресторанного бізнесу; органи державної влади та самоврядування  та їх підрозділи, що виконують функції  організації  рекреаційної діяльності; туристичні агентства; туристичні оператори; громадські фонди та організації.

Первинні посади:турагент, організатор подорожей (екскурсій), туроператор (розробник турів), провайдер тур продукту, аніматор (фахівець з туристичної атракції), консультант з туризму в місцевих органах державної влади, фахівець з VIP-обслуговування, фахівець конференц-сервісу, фахівець з організації туризму, рекреолог, гід-країнознавець, інструктор з організації відпочинку, керуючий готелем, рестораном; адміністратор, фахівець з туристичного обслуговування; екскурсовод; фахівець з організації дозвілля; фахівець з розвитку сільського туризму; фахівець із спеціалізованого обслуговування, інструктор оздоровчо-спортивного туризму; фахівець із туристичної безпеки; інструктор з туризму.

Ступінь вищої освіти «Магістр»

Спеціалізація  – «Бізнес-адміністрування».

Кваліфікація – магістр із бізнес-адміністрування.

Рівень освіти – повна вища освіта.

Термін навчання – 2 роки після здобуття ступеню вищої освіти «бакалавр» або «спеціаліст».

Магістерська програма «Бізнес-адміністрування» (на базі рівня вищої освіти «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» будь-яких напрямів) дає змогу отримати післядипломний ступінь бізнес-освіти з адміністрування та управління бізнесом, який має забезпечувати формування високопрофесійних спеціалістів-практиків, особистісний розвиток і кар’єрне зростання випускників, відповідати високим інтелектуальним та академічним стандартам.

Магістр з бізнес-адміністрування – це післядипломний ступінь бізнес-освіти з адміністрування та управління бізнесом, який має забезпечувати формування високопрофесійних спеціалістів-практиків, особистісний розвиток і кар’єрне зростання випускників, відповідати високим інтелектуальним та академічним стандартам.

Магістр бізнес-адміністрування є всесвітньо визнаним, найвищим в світі рівнем кваліфікації менеджера та престижною програмою бізнес-освіти

Освітньо-професійна програма «Бізнес-адміністрування» (Master of Business Administration) розрахована на підготовку керівників функціональних відділів, підприємств; співробітників та співвласників приватних фірм; співробітників, яких включено до резерву на керівні посади; усіх тих, хто зацікавлений у якісному підвищенні свого професійного рівня та кваліфікації; студентів, які прагнуть престижного майбутнього.

Основна місія програми МБА:

підготовка управлінських кадрів вищої ланки нової генерації, конкурентоспроможних на ринку праці, здатних до творчої професійної діяльності та інноваційних методів господарювання в умовах глобальної конкуренції; надання слухачам інтегрованих системних знань, які поєднують повноцінну фундаментальну економічну освіту з практичними навичками прийняття управлінських рішень, командної роботи, ведення переговорів, комунікації та презентації тощо для професійної діяльності у сфері управління бізнесом.

Основні місця роботи: керівні посади у сфері державного управління, місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, їх підрозділів, науково-дослідних інститутів, навчальних закладів, консалтингових фірм; наукові консультанти з питань управління бізнес-структурами різних ієрархічних рівнів тощо, викладач вищої школи.

Можливі посади: генеральний директор, голова правління, директор підприємства; керівник органів місцевого і державного управління; керівник департаменту, начальник управління; комерційний директор; директор з економіки; директор з персоналу, директор з маркетингу; директора з туризму; завідуючий групою; начальник відділу, інспекції; керівник проектів і програм; викладач, науковий співробітник і консультант.