Іноземному студенту кафедри будівельних конструкцій

Кафедра повністю забезпечує викладання дисциплін, організацію та складання державного іспиту, наукове керівництво і захист магістерських кваліфікаційних робіт для іноземних студентів англійською мовою згідно з навчальним планом.

Викладачі кафедри Гарькава О.В., Гасенко А.В., Кириченко В.А., Довженко О.О. та Митрофанов П.Б. проводять лекційні, практичні та лабораторні заняття, а також здійснюють наукове керівництво магістерськими роботами іноземних студентів англійською мовою. Рівень володіння англійською мовою цих викладачів підтверджено сертифікатами В2 за Загальноєвропейською системою CEFR.

Група іноземних студентів 402-Бін виконують лабораторну роботу з викладачами Ольгою Гарькавою та Наталією Пінчук (2019 р.)

Іноземні студенти групи 402-Бін виконують лабораторну роботу з викладачем Ольгою Гарькавою (2020 р.)

Викладачі Ольга Гарькава та Наталія Пінчук проводять консультації з дипломного проектування для іноземних студентів групи 402-Бін (2021 р.)