Іноземному студенту кафедри менеджменту і логістики

З кожним роком все більше іноземних громадян обирають місцем свого подальшого навчання Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який за багаторічну історію свого існування став справжнім флагманом освіти й науки у розгалуженій системі вищих навчальних закладів України.

Серед студентів, які вирішили пов’язати своє майбутнє з управлінською діяльністю і обрали для себе перспективну спеціальність «Менеджмент», є громадяни Нідерландів, Азербайджану, Кенії, Нігерії, Гани, Тунісу, Туркменістану, Анголи, Алжиру, Пакистану.

Навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент» відкриває перед ними унікальні можливості:

• стати висококваліфікованим, конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці;
  • отримати сучасні компетенції, які дозволяють бути фахівцем в різних областях менеджменту;
  • отримати диплом бакалавра і магістра європейського зразка;
  • продовжити своє навчання в аспірантурі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • брати активну участь в організації і проведенні наукових, розважальних і культурних заходів університету;
  • ознайомитися з культурою і мистецтвом українського народу, встановити міжкультурні зв’язки;
  • провести незабутні студентські роки в мальовничому місті Полтава і знайти справжніх друзів серед студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Під час свого навчання іноземні студенти є повноправними учасниками суспільного, наукового, спортивного і культурного життя університету. Разом із українськими студентами вони беруть активну участь у заходах, що постійно проводяться кафедрою, інститутом, університетом, цілеспрямовано займаються науково-дослідною роботою і є постійними учасниками міжнародних науково-практичних конференцій, які щорічно проводить кафедра менеджменту і логістики ННІ ФЕМ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Досвідчені викладачі завжди допомагають іноземним студентам адаптуватися до нової для них атмосфери, всебічно сприяють формуванню творчого та інтелектуального середовища для гармонійного розвитку кожного студента, як неповторної особистості.

Кафедра менеджменту і логістики прагне відповідати високим вимогам міжнародного освітнього процесу, зберігати і примножувати кращі традиції Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Більш детальну інформацію щодо умов вступу іноземних громадян на навчання до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» можна дізнатися за адресою:

м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, Відділ міжнародних зв’язків (каб. 211 центрального корпусу)

E-mail: interoffice@nupp.edu.ua

Контактний телефон: