Іноземному студенту кафедри туризму та адміністрування

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це велика міжнаціональна родина, яка об’єднує 10 тисяч студентів з усієї України та 30 країн світу.

Сьогодні студентами університету є громадяни Алжиру, Анголи, Афганістану, Азербайджану, Камеруну, Китаю, Гани, Грузії, Єгипту, Ємену, Йорданії, Індії, Іраку, Ірану, Казахстану, Кенії, Лівії, Намібії, Нігерії, Марокко, Саудівська Аравії, Сирії, Судану, Тунісу Туркменістану, В'єтнаму, Уганди, Узбекистану і Зімбабве.

Зокрема на кафедрі туризму та адміністрування навчаються студенти з  Туркменістану та країн  африканського континенту.

Іноземні студенти мають змогу навчатися на бакалавраті зі спеціальності «Туризм» та магістратурі зі спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Бізнес-адміністрування», а також займатися науковою діяльністю під час навчання в аспірантурі та докторантурі.

Вартість навчання:

Бакалаврат – 32 тис. грн. / рік (денна форма);

Магістратура – 18 тис. грн. / рік (денна форма).

Підготовче відділення здійснює підготовку іноземних громадян до вступу у виші навчальні заклади України за економічним та інженерно-технічним спеціальностями.

Підготовче відділення – 22 тис. грн. / рік.

Університет надає іноземним студентам житло в гуртожитку. Комфортність гуртожитків безпосередньо залежить від побажань студента. При бажанні і можливості, студенти можуть знімати квартиру, але проживання в гуртожитку має одну незаперечну перевагу – спілкування з українськими студентами та вдосконалення мовних навичок. У гуртожитку значно простіше налагодити відносини і подружитися з іншими студентами, обмінятися інформацією, що стосується предметів, що вивчаються. Крім того, в колективі значно швидше відбувається мовна та культурна адаптація.

Детальна інформація за посиланням: