Іноземному студенту кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

З кожним роком все більше іноземних громадян обирають місцем свого подальшого навчання Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який за багаторічну історію свого існування став справжнім флагманом освіти й науки у розгалуженій системі вищих навчальних закладів України.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики запрошує до навчання іноземних громадян на спеціальність 051 «Економіка».

Навчання за спеціальністю 051 «Економіка» відкриває перед Вами унікальні можливості:

• стати висококваліфікованим і затребуваним дипломованим фахівцем;
  • отримати диплом бакалавра і магістра європейського зразка;
  • продовжити своє навчання в аспірантурі;
  • брати активну участь в організації і проведенні розважальних і культурних заходів
  • ознайомитися з культурою і мистецтвом українського народу;
  • провести незабутні студентські роки в мальовничому місті Полтава і знайти справжніх друзів серед студентів.

Для іноземних студентів в університеті розроблені спеціальні адаптовані методичні матеріали (конспекти лекцій, методичні вказівки до виконання індивідуальних завдань, курсових і дипломних проектів), що сприяють по-підвищенню ефективності їх самостійної роботи і якості їх професійної підготовки. Викладачами кафедри здійснюється викладання дисциплін англійською мовою. Викладачі кафедри успішно склали іспити та отримали міжнародні сертифікати, що підтверджують їх високий рівень знання англійської мови.

Більш детальну інформацію щодо умов вступу іноземних громадян на навчання до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» можна дізнатися за адресою:
м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, центральний корпус, перший поверх, кімната 122.

E-mail: interoffice.pntu@gmail.com

Контактний телефон: +38(050) 618-94-06 – Вірченко Віктор Вікторович