Історія кафедри туризму та адміністрування

Туристична діяльність ґрунтується на результатах досягнень фундаментальної і прикладної науки та ефективній організації досліджень, наукове забезпечення підготовки фахівців з туризму і відіграє провідну роль. З цією метою у жовтні 2015 року було створено кафедру «Туризму та адміністрування».

Разом із підготовкою висококваліфікованих фахівців сфери туризму ми готуємо Магістрів з бізнес адміністрування. Дана освітня програма зорієнтована на ключові навики та знання, мережеві можливості, необхідні для прискорення вашої кар'єри в приватному або державному сектор, а також в розвитку власних підприємницьких амбіцій. Ми надаємо Вам індивідуальну підтримку, щоб допомогти стати успішним лідером в будь-якому секторі економіки.

Кафедрою ведеться наполеглива робота з підготовки до приведення навчально-виховного процесу до вимог сучасної європейської освіти через плідну співпрацю з провідними закладами освіти світу.

Ці традиції сьогодні прагне продовжувати й розвивати нинішній склад кафедри.

Задля забезпечення тісного взяємозвязку з практичною складовою підготовки студентів ми тісно співпрацюємо з органами державного управління та підприємствами різної організаційно-правової форми.