Конференції кафедри туризму та адміністрування

Кафедра туризму та адміністрування запрошує до участі у щорічній Міжнародній науково-практичній конференції «Управління туристичною індустрією: методологія і практика», яка традиційно проводиться у вересні-жовтні.

3-4 жовтня 2018 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходить V Міжнародна науково-практична конференція «Управління туристичною індустрією: методологія і практика», що має на меті визначення особливостей процесу управління туристичними організаціями в умовах ринку та розробку практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання туристичної індустрії.

Міжнародний статус конференції підтверджено участю представників наукових шкіл України, Польщі, Латвії, Словацької Республіки, Хорватії, Великобританії, Болгарії, Естонії.

Україна представлена учасниками з 9 областей.

Конференцію привітали:

Гришко В.В. – директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, д.е.н., професор; Романова А.А. – голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, к.е.н., доцент; Шерснюк І.В. – заступник директора департаменту культури і туризму Полтавської ОДА; Чавуш Еркан – генеральний директор «Calypso tour UA»; Вайнгорт В.Л. – член правління консалтингового центру «Кардис» (Естонія), д. е. н.; Бабіч К. – власниця «Місцевої кав’ярні», організатор проекту «Крокуй. Полтава!»; Заславець Я.А. – провідний менеджер СК «Інго-Україна».

Крім того, учасників конференції привітали науковці – Університету «North» (Хорватія), Університету національної та світової економіки (Болгарія); Академічної спілки імені Михайла Балудянского (Словаччина), які були присутні на пленарному засіданні; Азербайджанського Державного Економічного Університету (Азербайджан); Університету ISMA (Латвія).

Науковий статус конференції підтверджений заявкою про участь 49 докторів наук, професорів, кандидатів наук, доцентів, докторантів, аспірантів, асистентів.

Практичний статус конференції підтверджений участю керівників і спеціалістів різних рівнів управління організацій і підприємств.