Матеріально-технічна база навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою

Загалом на кафедрах інституту налічується 11 лабораторій, оснащених випробувальними усановками, які у повній мірі забезпечують вимоги навчального процесу та дозволяють проводити на високому рівні науково-дослідну діяльність.

Фахівці кафедри конструкцій із металу, дерева і пластмас, кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів, кафедри архітектури і міського будівництва здійснюють випробування міцності будівельних конструкцій та їх елементів.

Загальний вигляд приміщення лабораторії кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів

 

Універсальна випробувальна машина ГМС-100 для випробувань на розрив 

Матеріальна база кафедри автомобільних доріг, геодезії та архітектури сільських будівель нараховує майже тисячу одиниць приладів та обладнання для виконання загальнобудівельних, інженерно-геодезичних та дорожніх робіт.

 Сучасні прилади для проведення геодезичних вимірювань 

Фахівці кафедри будівельної механіки займаються розробками спеціалізованих програмних комплексів, які можуть використовуватися як у навчальному процесі так і при проектуванні та реконструкції будівельних конструкцій, будівель і споруд, а також дають можливість здійснювати аналіз напружено-деформованого стану основ та геотехнічних об’єктів.

Програмний комплекс для розрахунку міцності залізобетонних конструкцій та їх елементів на основі деформаційної моделі

На кафедрі технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів проводяться випробування міцності, довговічності, зносостійкості, теплотехнічних характеристик будівельних матеріалів.

Кліматична камера та випробувальний комплекс з визначення теплопровідності будівельних виробів і конструкцій