Методичне забезпечення кафедри технологій будівництва

Кафедра активно займається методичною та видавничою роботою. Усі дисципліни, що викладаються на кафедрі 100 % забезпечені сучасною методичною літературою.

За роки існування наукової школи кафедри видобування нафти і газу та геотехніки її викладачами було видано: 4 підручника, 12 посібників з грифом МОН, 7 монографій, 24 нормативних документів, винаходів 320 більше 2000 наукових робіт

Шульгін В.В., Бондар Л.В., Ахмеднабієв Р.М., Демченко О.В. Методичні вказівки до виконання магістерської кваліфікаційної роботи, Полтава: ПолтНТУ, 2019. – 26 с.

Ахмеднабієв Р.М. Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Технологія будівельної кераміки», 2016 – 25 с.

Бондар Л.В., Сушко В.О. Методичні рекомендації для самостійної роботи з дисципліни «Бетони і будівельні розчини», Полтава: ПолтНТУ, 2014. – 32 с.

Шульгін В.В., Попович Н.М., Бондар Л.В. Навчальний посібник з дисципліни «Виробнича база будівництва» для студентів спеціальності 6.060101 – будівництво, галузі знань 0601 – Будівництво та архітектура, Полтава: ПолтНТУ, 2015. – 172 с.

Редкін О.В. Стратегічне та проектне управління інноваційним розвитком національного господарства його високотехнологічних науково-виробничих систем і підприємств. Монографія / О.В. Редкін, Д.М. Толкачов. – Полтава: ПолтНТУ, 2018. – 384 с.

Пічугін С.Ф. Надійність лінійних частин магістральних трубопроводів / С.Ф. Пічугін, В.А. Пашинський, О.Є. Зима, П.Ю. Винников, Ж.Ю. Безкровна // Полтава: ТОВ «Астрая», 2018.- 440с.

Dyachenko E.V. Works execution organization at building reconstruction and renovation with usage of slabs lifting method / Dyachenko E.V., Drizhyruk Yu.V., Zyma O.E., Lazariev D.М. // Збірник наукових праць. Серія: галузеве машинобудування, будівництво. – ПолтНТУ, 2018. – Вип. 1(50). – С. 246-252.

Zyma O.E. International Conference on Recent Research in Materials and Engineering, 27th and 28th of March, 2018, India on the topic “Works execution organization at reconstruction and renovation of buildings after the fire with usage of slabs lifting method”.

Pahomov R. Analysis and Prevention of Industrial Injury in the Construction Sector / R. Pahomov, O. Zyma, E. Dyachenko // International Journal of Engineering & Technology Vol.7, No. 3.2. – UAE, 2018. – pp: 285 – 290