Міжнародна діяльність кафедри обліку і аудиту

Міжнародні зв’язки кафедри здійснюються у відповідності з нормативними актами та інструктивними матеріалами Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти України, інших державних установ і відомств за такими напрямами:

1. розвиток професійних контактів з вищими навчальними закладами і фахівцями із інших країн, які мають за мету удосконалення навчального процесу, підвищення рівня кваліфікації викладачів;
  2. обмін групами студентів;
  3. організація виробничих практик і стажування студентів;
  4. ознайомлення з організацією навчального процесу у вищих навчальних закладах інших країн;
  5. підготовка студентів – громадян інших країн.

За останні роки кафедра обліку і аудиту підтримує певні контакти з вищими навчальними закладами. Це сприяє обміну навчально-методичною літературою, досвідом організації навчального процесу студентів спеціальності “Облік і оподаткування”.

Кафедрою укладено угоди про співробітництво з Краківською гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця (м. Краків, Польща). Викладачі кафедри мають спільні публікації із викладачами Краківської гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця (м. Краків, Польща). Викладачі Краківської гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця беруть участь у конференціях, які проводяться за участі кафедри обліку і аудиту.

Кафедра приймає активну участь у грантовій роботі університету. Протягом 2016-2018 рр. було подано наступні заявки на гран:

1. Заявка на грант за освітньою програмою (участь у колективній заявці) CEI Fund (Італія, 2016);
  2. Заявка на грант за програмою Albert’s university (Канада, 2016).
  3. Заявка на грант Stanford University’s Center on Democracy, Development and the Rule of Law (2016)
  4. Заявка на участь у науковій темі, яка планується до виконання за рахунок коштів державного бюджету, на тему “Теоретичні та організаційні засади підвищення конкурентоспроможності регіону”.
  5. Заявка за проектом “Майданчик працевлаштування молодих спеціалістів” до стратегії розвитку м. Полтава.
  6. Заявка на грант за освітньою програмою Aspen University (Румунія, 2017)
  7. Заявка на грант за освітньою програмою Swedish Institute (Швеція, 2017)
  8. Заявка на грант (участь у колективній заявці) Німецького посольства в Україні (Германія, 2017).

Викладачі кафедри проходять стажування за кордоном з метою підвищення кваліфікації та встановлення міжнародних зв’язків з закордонними колегами. Так, у 2016 році к.е.н., доцент Дмитренко А.В. перебувала на стажуванні з відривом від виробництва «Современные подходы и инновационные методы в бизнесе: опыт EU Business School» в м. Барселона (Іспанія) – та м. Мюнхен (Німеччина).

25.05.2016-08.06.2016 року к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Дмитренко А.В. пройшла стажування за кордоном у бізнес школах EU м. Мюнхен (Германія) та м. Барселона (Іспанія) «EU Business School».

24-25.05.2018 року к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Дмитренко А.В. прийняла участь в очній І Азербайжансько-українській науково-практичній конференції «Building Innovation».

08 квітня 2017 року к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Дмитренко А.В. отримала сертифікат зі знання англійської мови «English Language».

У 2018 році к.т.н, доцент, завідувач кафедри обліку і аудиту Коба О.В. та к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Миронова Ю.Ю. прийняли участь у написанні спільної монографії, що видана у Польщі: Коба О.В. Оподаткування доходів фізичних осіб: закордонний досвід та перспективи України / О.В. Коба, Ю.Ю. Миронова // Strategies for Economic Development: The experience of Poland and the prospects of Ukraine – Collective monograph. – Vol. 1. Poland: “Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2018. – С.111-126.

Робота з грантоутворюючими організаціями протягом 2018 року

Назва програми, джерело фінансування Партнер або партнери (країна або організація) доцільно вказувати як вітчизняних партнерів, інші кафедри університету Відповідальна особа від кафедри за підготовку та подальшу реалізацію проекту Звітні дати участі, подачі заявок
Навчальна програма з економіки та права «Advanced Programmein Lawand Economics» Рига, Латвія Дмитренко А.В. січень 2018 р.
Участь у Конгресі органів місцевого самоврядування Ради Європи 27-29 березня та 6-8 листопада 2018 року Стразбург, Франція Дмитренко А.В. січень 2018 р.
Навчальна програма стажування у Франції. Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агенства США з міжнародного розвитку «Підвищення сумісності систем на основі відкритих даних як інструмент поліпшення якості державних послуг і зниження корупції в Україні» (USAID). 24-31 березня 2018 р. Франція Дмитренко А.В. січень 2018 р.
Участь у семінарі «Громадство молоді та Европа» 3-4 травня 2018 р. Стразбург, Франція Дмитренко А.В. лютий 2018 р.
Міжнародний навчально-ознайомчий проект для спеціалістів туристичної галузі «Сучасні дефініції розвитку туризму у Європі та світі». Проект включає: участь у українсько-польському науково-практичному семінарі на базі Uniwersytetim. A. Mickiewicza, а також відвідання найбільшої міжнародної туристичної виставки в центральній Європі ITB BERLIN 2018. Проект орієнтовано для працівників турагентств та туроператорів, фахівців департаменту з туризму, працівників готельно-ресторанного бізнесу, викладачів та студентів. Організатор: EuropeanLeagueof Professional Development. 08-11 березня 2018 року. Познань, Польща, Берлін, Германія. Дмитренко А.В. лютий 2018 р.

Викладачі кафедри приймають участь у міжнародних наукових конференціях за кордоном: Франції, Польщі, Литві, Молдові, Грузії.

У 2019 році к.т.н, доцент, завідувач кафедри обліку і аудиту Коба О.В. та к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Миронова Ю.Ю. прийняли участь у написанні спільної монографії, що видана у Польщі: Коба О.В. Туристична діяльність: облік і оподаткування / О.В. Коба, Ю.Ю. Миронова // Business processes in tourism – Collective monograph. – Poland. – 2019. – P. 103-118.