Міжнародне співробітництво кафедри туризму та адміністрування

Метою розвитку міжнародної діяльності кафедри є розширення напрямів співробітництва з вищими навчальними закладами, державними і недержавними організаціями зарубіжних країн, визначення стратегічних партнерів і реалізація спільних проектів у науковій та освітній діяльності на рівні «факультет - факультет», «кафедра - кафедра», «професор - професор» тощо, активізація грантової діяльності тощо.

Основними напрямами міжнародного наукового співробітництва кафедри туризму та адміністрування здійснюється шляхом науково-технічного співробітництва. Кафедрою проведена підготовча робота та укладено угоди про співпрацю з багатьма зарубіжними партнерами.

За ініціативи кафедри туризму та адміністрування Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка виступив співорганізатором: International scientific and practical conference, яка проходила на базі Academic Society of Michal Baludyansky 13-16 вересня 2015 р., м. Кошице, Словаччина.

Асистент кафедри Яценко Катерина Олексіївна  виграла  грант на участь у волонтерській програмі Erasmus+ "Common past for diverse and creative education" терміном на 2016-2017 навчальний рік в Технологічному коледжу технологій та туризму в м. Кульдіга (Латвія).

 

Студентка спеціальності «Туризм» Перепелиця Владлена взяла участь в інтернатурі Білостоцького технічного університету відвідавши ряд тренінгів на факультеті менеджменту 5-12  травня 2016 р. (м. Білосток, Польща).

 

Завідувач кафедри туризму та адміністрування д.е.н. Черниш Ірина Володимирівна виграла грант, який фінансується європейською комісією у рамках програми HorizonТ 2020.

 

 

Даний проект CREA - summer academy creativity and ict for new entrepreneurship передбачає навчання, отримання практичних навичок та їх втілення при розробці стартапів. Проект проходить з 5 вересня по 16 вересня 2016 р.  в м. Остуні (Італія).

 

25-26 жовтня реалізуючи угоду по співробітництво між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Університетом Гринвічу делегація науковців #ПолтНТУ відвідала із робочим візитом один з провідних університетів Великобританії

25 жовтня у Лондоні (Великобританія) проведено спільну Українсько-Британську Міжнародну науково-практичну конференцію «Technology, Engineering and Science – 2018», організаторами якої виступили Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Університет Гринвічу. В межах конференції на базі факультету інженерії та науки Університету Гринвічу відбувся спільний міжнародний науковий круглий стіл.

Участь у роботі круглого столу взяла делегація університету у складі: ректора, д.е.н., професора Володимир Онищенко, проректора з наукової та міжнародної роботи, к.е.н., доцента Svitlana Sivitskaya, директора навчально-наукового інституту архітектури та будівництва, д.т.н., професора Олександра Семка. Директора навчально-наукового інституту нафти і газу, д.т.н., професора Юрія Віннікова, заступника директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, к.е.н., доцента Ирина Крекотень, декана гуманітарного факультету, к.філ.н., доцента Анна Агейчева (Anna Ageicheva), директора Коледжу нафти і газу Любовь Шумская, завідувача кафедри хімії, к.х.н., доцента Дмитра Стороженка, завідувача кафедри туризму та адміністрування, д.е.н., доцента Iryna Chernysh, вченого секретаря Вченої ради університету, доцента кафедри архітектури та міського будівництва, к.т.н., доцента Тетяни Галінської, доцента кафедри архітектури будівель та містобудування, к.т.н., доцента Андрія Дмитренка, старшого викладача архітектури будівель та містобудування Андрей Конюк (Andrey Konyuk), доцента кафедри організації і технології будівництва та охорони праці, к.т.н., доцента Олександра Зими, доцента кафедри архітектури та міського будівництва, к.т.н., доцента Юрія Авраменка.

Круглий стіл відбувся на базі Університету Гринвічу у Мідвей кампусі, де розташований факультет інженерії та науки британського університету. Під час зустрічі із директором з розвитку і партнерства Тімоті Баррі та науковцями факультету інженерії та науки Університету Гринвічу галузями Civil та Chemical Engineering представники ПолтНТУ презентували напрями наукової й інноваційної діяльності наукових шкіл навчально-наукового інституту архітектури та будівництва, зокрема кафедри архітектури та міського будівництва, кафедри організації і технології будівництва та охорони праці, кафедри архітектури будівель і містобудування та кафедри хімії. Наукові підходи та результати діяльності викликали жваве обговорення і надзвичайно важливі наукові дискусії британських та українських колег, за результатами яких вже окреслилися нові українсько-британські наукові колективи.

Проведення ПолтНТУ спільних з провідними університетами світу наукових заходів за кордоном забезпечує популяризацію української науки та її інтеграцію до європейського дослідницького простору.

Таким чином ПолтНТУ надає можливість реалізувати свою мрію отримати освіту у Великобританії та презентувати свої наукові здобутки на високому міжнародному рівні!

26 жовтня відбулася робоча зустріч делегації #ПолтНТУ з представниками бізнес школи Університету Гринвічу, Лондон, Великобританія

ПолтНТУ має багаторічне плідне співробітництво із бізнес школою, яке було започатковане ректором, професором Володимиром Онищенко у 2010 році. В результати співробітництва в ПолтНТУ діє єдина в Україні спільна з Великобританією програма «подвійного диплому», за якою студенти ПолтНТУ можуть отримати два дипломи: українського та британського університетів.

Під час зустрічі ректор, д.е.н., професор Володимир Онищенко та проректор з наукової та міжнародної роботи, к.е.н., доцент Світлана Сівіцька обговорили з представниками бізнес школи Університету Гринвічу реалізацію спільної програми «подвійних дипломів».

Заступник директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, к.е.н., доцент Ірина Крекотень та завідувач кафедри туризму та адміністрування, д.е.н., доцент Ірина Черниш на зустрічі презентували освітні та наукові здобутки кафедр ПолтНТУ, які здійснюють підготовку за напрямами: фінанси і кредит, економіка, менеджмент, туризм, маркетинг, міжнародна економіка, бізнес адміністрування.

Розвиваючи наукове співробітництво презентували колегам із бізнес школи останні випуски англомовного фахового наукового видання ПолтНТУ «Економіка і регіон».

Представники університетів визначили нові плани співробітництва, зокрема проведення стажування науково-педагогічних працівників ПолтНТУ на базі Університету Гринвічу протягом весняного семестру 2018-2019 навчального року.

Учасники зустрічі обговорили спільні напрями наукової роботи та спільні наукові публікації між структурними підрозділами бізнес школи Університету Гринвічу та навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ.