Міжнародне співробітництво кафедри вищої та прикладної математики

На кафедрі викладається повторювальний курс з елементарної математики для іноземних слухачів підготовчого відділення на якому навчаються представники більше ніж 20 країн.

Викладачі кафедри мають сертифікати знання англійської мови рівнів B2, С та читають навчальні дисципліни для іноземних студентів, що сприяє конкурентоздатності та перспективності процесу навчання.

Систематично подаються заявки на участь у міжнародній програмі Fulbright Scholar Program.

Результатом співпраці з американською компанією CRC Press, Taylor & Francis Group стало видання монографії англійською мовою “Nonlinear Reaction-Diffusion-Convection Equations: Lie and Conditional Symmetry, exact Solutions and Their Applications”, авторами якої є проф. Сєров М.І., та доцент Плюхін О.Г.