Напрями підготовки фахівців кафедри будівельних конструкцій

Кафедра будівельних конструкцій Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» забезпечує ґрунтовну фундаментальну, наукову, професійну та прикладну підготовку і випуск фахівців за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

При їх підготовці викладається понад 85 дисциплін. В окремі навчальні роки кафедра забезпечувала навчання за цими дисциплінами до 500 студентів різних курсів, щорічно виконуються не менше 35 магістерських робіт, проводяться консультації дипломників усіх будівельних спеціальностей, що існують в університеті.

Всі випускники конкурентоспроможні на ринку праці, мають реальні можливості працевлаштування на провідних вітчизняних та зарубіжних підприємствах (організаціях, установах, фірмах, компаніях тощо) і повністю забезпечуються роботою згідно з отриманою спеціальністю.

Найбільш обдаровані випускники вступають і навчаються в аспірантурі та докторантурі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».