Наукова робота студентів кафедри обліку і аудиту

Активну участь у науковій роботі приймають студенти спеціальності “Облік і оподаткування. Кафедрою щорічно організовується проведення студентської олімпіади, наукових конференцій та семінарів.

При кафедрі працює студентський науковий гурток «Баланс» за такою тематикою:

• проблеми відображення в обліку логістичних витрат та шляхи їх вирішення;
  • особливості нарахування та розподілу дивідендів на підприємстві;
  • персоніфікований облік в Україні;
  • принципи і механізми обліку ПДВ у типовій конфігурації 1С: Бухгалтерія 8;
  • роль бухгалтерського обліку в контролі втрат від браку;
  • організація та удосконалення обліку праці в бюджетних установах;
  • міжнародні і національні методологічні засади обліку сільськогосподарської діяльності;
  • особливості складання регламентованої звітності в типовій конфігурації 1С: Бухгалтерія 8;
  • особливості обліку на підприємствах громадського харчування;
  • особливості обліку послуг наданих автотранспортними підприємствами;
  • особливості нарахування та розподілу дивідендів на спільному підприємстві;
  • облік витрат та калькулювання собівартості продукції будівельних організацій.

Кожного року студенти приймають участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за фахом. Про високий рівень підготовки фахівців свідчать результатів їх виступів.

Результати наукової діяльності студентів представляються на науково-практичних конференціях різного рівня та публікуються у фахових виданнях, збірниках наукових праць магістрів навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПНТУ, матеріалах міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій.

7.11.2018 року студентки спеціальності «Облік і оподаткування» Хвостенко Наталія (група 401-ЕО) та Сіроштан Ілона (група 501-ЕО) взяли участь у щорічному конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад». Вони представили наукові роботи за темами: «Участь молоді в реалізації програми сприяння малому і середньому бізнесу» та «Європейське майбутнє Полтави – переробка сміття вже сьогодні».

За результатами конкурсу, журі відзначило першою премією студентку групи 501-ЕО Ілону Сіроштан.

3.05.17 - Студентки ПолтНТУ серед призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

29.04.16 - Участь викладачів  кафедри обліку і аудиту ПолтНТУ у семінарі «Написання успішних грантових заявок»

16.05.16 - Круглий стіл «Використання міжнародних стандартів бухгалтерського обліку і фінансової звітності»

16.05.16 - Презентація наукових досліджень студентів кафедри обліку і аудиту на 68 конференції